Hizmetlerimiz

Konut Sigortası

Konut sigortası, belki de uzun çabalar sonucu elde ettiğiniz konutunuzu, özenerek aldığınız eşyalarınızı beklenmedik durumlara karşı koruma altına alan önemli bir sigorta türüdür.

Devamı...

İş Yeri Sigortası

Bu sigorta ile, işyeri binanızı, muhteviyatınızı (demirbaş, makine-tesisat, emtea vb.) ve camlarınızı, paket olarak biraraya getirilmiş otomatik teminatlar çerçevesinde sigorta güvencesi altına alabilirsiniz.

Devamı...

Sağlık Sigortası

Beklenmedik bir kaza veya hastalık sonucu oluşacak sağlık giderlerinize ilaveten sağlığınız için ihtiyaç duyacağınız her türlü tanı ve tedavi işlemlerini, en seçkin sağlık kurumlarında en modern yöntemlerle ve ...

Devamı...

Yurt Dışı Seyehat Sigortası

Yurtdışı seyahatlerinizde beklenmedik olaylar veya oluşabilecek rahatsızlıklar keyfinizi kaçırmasın. Size en yakın şubemize uğrayarak seyahat ettiğiniz tüm ülkelerde sizi koruyacak Yurtdışı Seyahat Sigortanızı kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Devamı...

Kaza Sigortası

Bir kaza durumunda, yaşanılacak üzüntü bir yana, inanılmaz masraflarla karşı karşıya kalınabilir. Kaza Sigortası, ani ve beklenmedik kazaların sonuçlarına karşı güvence sağlar.

Devamı...

Sorumluluk Sigortası

Bu sigorta ile, bir sözleşme ile sürekli bakım altında tutulan asansörlerle ilgili olarak meydana gelebilecek bir kaza neticesinde , sigortalıya üçüncü kişiler tarafından yöneltilebilecek olan tazminat taleplerine ilişkin sorumluluklar teminat altına alınmaktadır.

Devamı...

Dask - Zorunlu Deprem Sigortası

Zorunlu Deprem Sigortası, meskenlerde depremin neden olacağı maddi zararların tazmin edilmesini sağlamaya yönelik olarak oluşturulan yeni bir sigorta sistemidir

Devamı...

Nakliye Sigortası

Sigortaya konu olan emteanın bir noktadan başka bir noktaya gidişi sırasında oluşabilecek risklere karşı poliçede belirtilen koşullara bağlı olarak teminat sağlayan sigortadır.

Devamı...