İş Yeri Sigortası

3bdc5

Bu sigorta ile, işyeri binanızı, muhteviyatınızı (demirbaş, makine-tesisat, emtea vb.) ve camlarınızı, paket olarak biraraya getirilmiş otomatik teminatlar çerçevesinde sigorta güvencesi altına alabilirsiniz.

İşyeri Yangın Sigortası

Bu sigorta ile, işyeri binanızı ve muhteviyatınızı (demirbaş, makine-tesisat, emtea vb.) yangın, yıldırım, infilak gibi risklere karşı teminat altına alabilirsiniz.

İşyeri Hırsızlık Sigortası

Bu poliçe ile, değerleri ayrı ayrı belirtilerek listelenmek kaydıyla, işyeri muhteviyatınız (demirbaş, makine-tesisat, emtea vb.) hırsızlığa karşı güvence altına alınır.

Kar Kaybı Sigortası

Kar kaybı sigortası ile, yangın sigorta poliçesi ile teminat altına alınmış risklerden kaynaklanan hasarlar sonucu, işletmenizde faaliyetin kısmen ya da tamamen durması veya   aksamasından dolayı meydana gelen brüt kar kaybı ile bu kaybı önlemeye yönelik ek işletme masraflarını teminat altına alabilirsiniz.

Kira Kaybı Sigortası

Bu poliçe ile konutunuz veya işyeriniz için; yangın, yıldırım, infilak ana teminatlarına ilave olarak istediğiniz ek teminatı seçebilir, söz konusu teminatlar dahilinde kiralanan mahalde meydana gelebilecek hasar sonucu, oluşacak kira kaybını güvence altına alabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

İşyeri sigortası, kurmak, geliştirmek  için çaba sarf ettiğiniz ekmek teknenizi, işyerinizi ve işyerinizde bulunan stok, muhteviyat  ve demirbaşlarınızı maddi zararlara karşı güvence altına almak için kullanılan bir sigorta türüdür. Ek olarak faaliyetinize özel riskleri de işyeri sigortasıyla güvence altına almak mümkündür.

İşyeri sigortaları1 yıllık yaptırılır ve her sene yenilenir.

Taksitli ödeme seçenekleri ile işyerinizi sigortalatabilirsiniz

Uzun süre aynı sigorta şirketinden sigorta yaptırıyorsanız ödemelerinizde indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Sigorta Şirketlerinin işyeri paket sigortalarının dışında aşağıdaki başlıklardakine benzer özelleştirilmiş poliçe seçenekleri bulunmaktadır. Bu tip poliçe ihtiyaçlarınız için lütfen teklif isteyiniz.

Teklif Al